Sestavit dobrý tým je nejdůležitější, říká marketingová manažerka o 100 statečných

Naši stateční kolegové: marketingová manažerka Radka Mozgová a sociální editor Matěj Pálka - Foto: Martin Karlík

Naši stateční kolegové: marketingová manažerka Radka Mozgová a sociální editor Matěj PálkaFoto: Martin Karlík

Chtěli byste si někdy také uspořádat svůj rozhlasový rekord? Máte sehnané hosty, zkušené moderátory i potřebné nadšení? Vězte, že to nejtěžší vás teprve čeká. Někdo to totiž všechno musí dát dohromady.

Produkční úlohy se u akce 100 statečných ujala marketingová a PR manažerka Radka Mozgová. „Je třeba jít na magistrát, je potřeba zabrat místo, domluvit se na zabrání studia. Musíte si připravit propagační materiály…“ říká Radka Mozgová o tom, co vše je potřeba před podobnou akcí zařídit. A vyprávět by mohla ještě dlouho. 

„Důležité je především sestavit tým lidí, kteří si rozdělí jednotlivé úkoly,“ vysvětluje zkušená marketingová manažerka. Radka Mozgová už na začátku samotného vysílání vypadá, že by si klidně pár hodin navíc pospala. Ale práce jí ještě zdaleka nekončí. 

Čtěte také: Sto osobností a různých témat, to by v tom byl čert, aby si posluchač nevybral, říká dramaturg Martin Mašek

Se samotnou akcí souvisí ještě další produkční práce, ze sto rozhovorů se Radiožurnál rozhodl vydat knihu. „Vydaná by měla být do druhého dne po konci akce,“ dodává Radka Mozgová. 

Její práce přitom moc chyb nepřipouští. „Všechno musí klapnout, jak má,“ tváří se nesmlouvavě marketingová manažerka a už s drobným úsměvem dodává: „Jsem zvědavá, co si na mě příští rok Radiožurnál vymyslí.“ 

Autor:  Matěj Pálka  (mjp)
Pořad: 100 statečných  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: 6. června 2014 15.00 - 8. června 2014 20.00  
 

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas