Siniaková musela kvůli bolesti zad skrečovat zápas s Puigovou

Česká tenistka Kateřina Siniaková musela vzdát zápas prvního kola na antukovém turnaji v Charlestonu. S Mónicou Puigovou z Portorika nedohrála kvůli bolesti zad.

Tenistka Kateřina Siniaková bohužel na titul v Tokiu nedosáhla

Tenistka Kateřina Siniaková bohužel na titul v Tokiu nedosáhla | Zdroj: Reuters

Češka přitom začala dobře, když vzala soupeřce hned první podání, což vzápětí potvrdila. První sadu vyhrála 6:4, ale už dohrávala v bolestech a musela být ošetřena.

Ve druhém setu naopak prohrála své první podání Siniaková. A bylo vidět, že hraje s potížemi pravděpodobně v bederní části. V osmém gemu odvrátila jeden setbol, ale nakonec set prohrála 2:6.

Ze zápasu odstoupila Češka ve třetí sadě po brejku Puigové, kdy následně neuhrála ani balon.

Turnajovou jedničkou je v Charlestonu domácí Američanka Madison Keysová. Na turnaji se představí ještě Lucie Šafářová.

Tenisový turnaj žen v Charlestonu (antuka, dotace 776.000 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Puigová (Portor.) - Siniaková (16-ČR) 4:6, 6:2, 4:1 skreč, Ósakaová (Jap.) - Larssonová (Švéd.) 6:7 (4:7), 6:4, 6:2.

Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít