Házenkáři Karviné získali sedmý titul v řadě

Házenkáři Karviné mohou znovu slavit zisk mistrovského titulu. Zubří porazili 32:26, celkově 3:1 na zápasy a nejvyšší domácí soutěži tak kralují už posedmé v řadě.

logo házená

logo házená | Foto: Svaz házené

Domácí postavili svému soupeři do cesty těžko prostupnou obranu, za ní stál soustředěný gólman Mrkva. Zatímco ofenziva Zubří byla nebezpečná jen na spojkách, Baník tlačil útok po celé linii.

00:00 / 00:00

Slezané tak vyhráli poločas o šest branek a v šestatřicáté minutě se dostali dokonce do devítigólového trháku. Nakonec tak čtvrté finále dotáhli do vítězného konce. Karviná porazila Zubří 32:26 a posedmé v řadě se raduje z mistrovského titulu.

Metoděj Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít