Tomáš Verner vyhrál Grand Prix v Moskvě

Krasobruslař Tomáš Verner vyhrál závod prestižní kategorie Grand Prix v Moskvě. Ve volné jízdě si vytvořil osobní rekord.

Tomáš Verner při závodech v Moskvě

Tomáš Verner při závodech v Moskvě | Zdroj: ČTK

Tomáš Verner byl po krátkém programu třetí. Ve volné jízdě zvládl všechny trojité skoky včetně dvou trojitých axelů, dostal vysoké známky i za programové komponenty a vylepšil si o 41 setin bodu osobní rekord v této části soutěže z mistrovství světa 2007.

Právě díky tomuto výkonu porazil i vicemistra světa Kanaďana Chana a poprvé v kariéře vyhrál závod nejprestižnější kategorie Grand Prix.