Staňte se členy Klubu přátel Českého rozhlasu Brno

Vysíláme pro vás na vlnách Českého rozhlasu Brno - Foto: Khalil Baalbaki

Vysíláme pro vás na vlnách Českého rozhlasu BrnoFoto: Khalil Baalbaki

Probouzíte se u poslechu Dobrého rána, Moravo, smějete se u Srdcovek Zdeňka Junáka, vaříte s Apetýtem, přejete svým blízkým v Moravě, krásné zemi či Blahopřání s písničkou a vůbec si nedovedete představit, že byste nebyli naladěni na naší vlně? Tak právě pro vás je Klub přátel Českého rozhlasu Brno!

Jaké jsou výhody členství? 

  • Jako člen se při speciálních příležitostech budete moci na vlastní oči přesvědčit, jak se dělá rozhlas, popovídáte si s našimi moderátory nebo přímo na vlastní kůži zažijete, jaké to je, když se rozsvítí červená a vy budete on air.
  • Pokud nám dáte vaši e-mailovou adresu, rádi vás budeme přednostně informovat o akcích, které pořádáme. Buďte první, kdo bude vědět o dalším koncertu Na živú notečku, chystaném Dni otevřených dveří či zajímavé besedě s hosty přímo v jedné z našich rozhlasových budov.
  • Další výhody vám prozatím neprozradíme, abychom vás mohli mile překvapit. 

Přihlášení do Klubu přátel Českého rozhlasu Brno je zcela zdarma a členství je možné kdykoliv zrušit. 

Přihlásit se do Klubu je možné vyplněním formuláře (najdete ho na konci článku vpravo), který zašlete oskenovaný s vaším podpisem na e-mail poslouchamebrno@rozhlas.cz a do předmětu uvedete Klub, nebo poštou na naši adresu:
 
Český rozhlas Brno
 
Beethovenova 4
 
657 42 Brno
Na obálku uvedete heslo Klub. 

Pokud vám ani jeden ze způsobů přihlášení nevyhovuje, můžete nám napsat obyčejný e-mail se všemi potřebnými informacemi. Povinnými informacemi jsou vaše jméno, příjmení a kontaktní adresa, nepovinnými telefon, datum narození a kontaktní e-mail (pokud se liší od toho, ze kterého posíláte přihlášku). 

Těšíme se na každého nového člena naší Moravské rodiny. 

Autor:  Martina Kaščáková
Jihomoravský kraj
  Od 28.4.2017 21:00 do 1.5.2017 10:00; v ulicích Královopolský tunel, Žabovřeská v obci Brno (Královo Pole, Žabovřesky) , délka 2.7km; obě roury; tunel uzavřen
  ulice Pod kopcem, Brno-Žebětín, Brno, uzavřeno, oprava povrchu vozovky, Od 03.05.2017 00:00 Do 30.05.2017 23:59, Oprava povrchu komunikace, Vydal: Magistrát města Brna
  ulice Žerotínovo náměstí - ulice Koliště, Brno-střed, Brno, práce na inženýrských sítích, zúžená vozovka na jeden jízdní pruh, Od 02.05.2017 02:00 Do 30.09.2017 23:59, Žerotínovo náměstí v úseku x s ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace