Top 10 firem Zlínského kraje

Aktuálně

Aktuálně

Už třetí ročník ankety Top 10 firem Zlínského kraje uspořádali studenti Univerzity Tomáše Bati. Oslovili přes tisíc respondentů z řad odborných ekonomů, reklamních tvůrců a běžných občanů. Projekt si klade za cíl ohodnotit firmy za dobré jméno u veřejnosti, kvalitní nabídku práce a špičkovou odbornost.

Projekt top 10 firem hodnotí firmy ve třech kategoriích. Metodou dotazníků se vybere deset nejlepších firem v každé kategorii. Jedná se o kritérium veřejnosti, odborníků a také zaměstnavatelů, což hodnotí sami studenti. Dotazníkové šetření probíhá v okresních městech Zlínského kraje a formulářů je asi 600. 

"Top 10 nejobdivovanějších firem podle veřejnosti vyhrála firma Hamé. Podle odborníků vyhrála firma Barum Continental. Podle studentů je nejlepší v kategorii nejatraktivnější zaměstnavatel znovu firma Barum Continental, " uvedla manažerka projektu Vendula Vondráčková. 

Základní kritérium vyjadřovala otázka : "Jaká firma má v kraji největší image?" Potom následovaly doplňující otázky na dopad a přínos společnosti pro region, ve sportu, v kultuře, na životní prostředí nebo zaměstnanost. Každá firma si pak podle organizátorů může vybrat, co ji z výzkumu nejvíce zajímá a popřípadě z těchto poznatků čerpat. 

Autor:  Roman Verner
Pořad: Dobré ráno, Moravo!  |  Stanice: Brno
Čas vysílání: pondělí-neděle 05:00  |  Délka pořadu: 190 minut  
 

Nové články v rubrice

Jihomoravský kraj
  Od 17.11.2017 18:40 do 20:45; v ulici Pod kaštany v obci Brno; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2xOA se zraněním.
  Srážky: přeháňky, I/42 MUK Hlinky (SOS hláska)
  Srážky: přeháňky, I/23 Pisárecký tunel - sever

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace