Fotogalerie23. května  2016 v 10:53  

Rozhlas uspořádal na Hobby Den dechovky a také z výstaviště vysílal živě

Český rozhlas vysílal živě z výstavy Hobby. Moderovala Jana Urbanová - Foto: Miroslav Tichák

Český rozhlas vysílal živě z výstavy Hobby. Moderovala Jana UrbanováFoto: Miroslav Tichák

Na 25. ročníku výstavy Hobby jaro v Českých Budějovicích nechyběl Český rozhlas. Pro milovníky dechovky uspořádal sedmihodinový hudební program se Sebrankou z Vlašimi i Babouky, akcí prováděl moderátor Martin Hlaváček.

Soborní odpoledne pak patřilo přímému přenosu. Moderátorka Jana Urbanová přivítala u rozhlasového mikrofonu zpěvačku Marcelu Holanovou, televizního hlasatele a moderátora Alexandera Hemalu a řadu dalších hostů. 

V doprovodném programu si návštěvníci Hobby užili Kulinářské čarování Petra Stupky, jehož rozhlasový pořad přináší inspiraci do vašich kuchyní pravidelně každý týden ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Na výstavišti připravoval pokrmy staré tradiční francouzské kuchyně. 

 

Přímý přenos z výstavy Hobby jaro v Českých Budějovicích. Moderuje Jana Urbanová. 1. část

Vložit na svůj web

 

Přímý přenos z výstavy Hobby jaro v Českých Budějovicích. Moderuje Jana Urbanová. 2. část

Vložit na svůj web

K atmosféře přispěly také ukázky z původního studentského muzikálu Cyrano, jehož hudbu napsal osmnáctiletý Vojtěch Adamčík z Českých Budějovic, texty Filip Šinkner a mistři zvuku Českého rozhlasu České Budějovice natočili hudební podkresy s orchestrem Jihočeské filharmonie. 

Nové články v rubrice

Jihočeský kraj
  Od 19.10.2017 15:20 do 16:40; na silnici u obce Planá nad Lužnicí okres Tábor; všechny nehody byly odstraněny, nejsou hlášeny žádné další problémy; havárie OA, lehké zranění.
  Od 19.10.2017 16:05 do 18:10; v ulici Janderova v obci Jindřichův Hradec; nehoda; probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA bez zranění.
  Od 19.10.2017 14:35 do 16:40; v ulici Trocnovská v obci České Budějovice; nehoda; probíhá vyšetřování nehody, nebezpečí; náraz OA do plotu, bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace