Mediální spolupráce

Mediální spolupráce - Foto: Miroslav Tichák

Mediální spolupráceFoto: Miroslav Tichák

Český rozhlas České Budějovice v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu jihočeských projektů a institucí. Při posuzování žádostí o mediální spolupráci klademe důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Mediální spolupráce se zaměřuje především na oblast kultury, vzdělávání a charity.

Mediální spolupráce jsou navazovány hlavně s projekty, které svým zaměřením odpovídají programovému formátu Českého rozhlasu České Budějovice. Naším prostřednictvím mohou být podpořeny i menší zajímavé projekty, které tematicky zapadají do koncepce regionálního vysílání.  

Pořádáte-li zajímavou akci v Jihočeském kraji a máte-li zájem o spolupráci s Českým rozhlasem České Budějovice, kontaktujete nás. Žádosti o mediální spolupráci zasílejte s dostatečným časovým předstihem. K zaslání žádosti využijte elektronický formulář. Nabídku mediální spolupráce zvážíme z hlediska zákonných a programových možností Českého rozhlasu České Budějovice a oficiální výsledek schvalování sdělíme žadatelům. 

Před odesláním žádosti můžete jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovat telefonicky nebo e-mailem. 

Kontakt:
Ing. Miroslav Tichák
manažer komunikace
telefon: +420 386 797 262
e-mail: miroslav.tichak@rozhlas.cz 

Propagační materiály Českého rozhlasu České Budějovice 

Nové logo Českého rozhlasu České Budějovice - Foto:  ČRo

Nové logo Českého rozhlasu České BudějoviceFoto:  ČRo

V této sekci nabízíme ke stažení základní sadu logotypů Českého rozhlasu České Budějovice a grafických manuálů určených pro novináře a naše partnery. Aplikace logotypů podléhají pravidlům stanoveným v grafických manuálech a finálnímu schválení ze strany Českého rozhlasu České Budějovice. 

Každý logotyp je k dispozici v základní (Z), horizontální (H) a vertikální (V) variantě. Od každé uvedené varianty loga existuje ještě pozitivní a inverzní barevná i černobílá varianta. Logotypy jsou k dispozici v křivkových formátech a bitmapách. Je nutné vždy dbát na dobrou čitelnost zobrazeného loga a ochrannou zónu definovanou v grafickém manuálu.  

Jihočeský kraj
  Stav vozovky: nebezpečí námrazy, Dolní Dvořiště
  Od 19.11.2017 22:25 do 20.11.2017 23:45; na silnici 16316 u obce Přední Výtoň okres Český Krumlov; nehoda; havarované vozidlo; Havárie OA mimo komunikaci, bez zranění osob.
  D3, mezi km 63 a 103, ve směru České Budějovice, nárazový vítr, Od 19.11.2017 21:51 Do 20.11.2017 06:51

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace