Mediální spolupráce

Mediální spolupráce - Foto: Miroslav Tichák

Mediální spolupráceFoto: Miroslav Tichák

Český rozhlas České Budějovice v souladu se svým posláním média veřejné služby podporuje celou řadu jihočeských projektů a institucí. Při posuzování žádostí o mediální spolupráci klademe důraz zejména na společenský význam, prospěšnost, novátorství a mimořádnost. Mediální spolupráce se zaměřuje především na oblast kultury, vzdělávání a charity.

Mediální spolupráce jsou navazovány hlavně s projekty, které svým zaměřením odpovídají programovému formátu Českého rozhlasu České Budějovice. Naším prostřednictvím mohou být podpořeny i menší zajímavé projekty, které tematicky zapadají do koncepce regionálního vysílání.  

Pořádáte-li zajímavou akci v Jihočeském kraji a máte-li zájem o spolupráci s Českým rozhlasem České Budějovice, kontaktujete nás. Žádosti o mediální spolupráci zasílejte s dostatečným časovým předstihem. K zaslání žádosti využijte elektronický formulář. Nabídku mediální spolupráce zvážíme z hlediska zákonných a programových možností Českého rozhlasu České Budějovice a oficiální výsledek schvalování sdělíme žadatelům. 

Před odesláním žádosti můžete jakékoliv dotazy či nejasnosti konzultovat telefonicky nebo e-mailem. 

Kontakt:
Ing. Miroslav Tichák
manažer komunikace
telefon: 221 554 404
e-mail: miroslav.tichak@rozhlas.cz 

Propagační materiály Českého rozhlasu České Budějovice 

Nové logo Českého rozhlasu České Budějovice - Foto:  ČRo

Nové logo Českého rozhlasu České BudějoviceFoto:  ČRo

V této sekci nabízíme ke stažení základní sadu logotypů Českého rozhlasu České Budějovice a grafických manuálů určených pro novináře a naše partnery. Aplikace logotypů podléhají pravidlům stanoveným v grafických manuálech a finálnímu schválení ze strany Českého rozhlasu České Budějovice. 

Každý logotyp je k dispozici v základní (Z), horizontální (H) a vertikální (V) variantě. Od každé uvedené varianty loga existuje ještě pozitivní a inverzní barevná i černobílá varianta. Logotypy jsou k dispozici v křivkových formátech a bitmapách. Je nutné vždy dbát na dobrou čitelnost zobrazeného loga a ochrannou zónu definovanou v grafickém manuálu.  

Jihočeský kraj
  ulice Na Příkopech, Blatná, okr. Strakonice, uzavřeno, Od 24.03.2018 06:00 Do 24.03.2018 14:00, Úplná uzavírka ul. Na Příkopech z důvodu konání farmářských trhů. , Vydal: Městský úřad Blatná
  silnice I/24, v katastru obce Veselí nad Lužnicí, okr. Tábor, oprava povrchu vozovky, zúžení vozovky na jeden jízdní pruh, Od 20.03.2018 08:00 Do 13.06.2018 23:59, Částečná uzavírku silnice I/24, z důvodu ...
  ulice Lannova třída, České Budějovice, okr. České Budějovice, uzavřeno, stavební práce, Od 19.03.2018 07:00 Do 31.05.2018 23:59, úplná uzavírka ulice Lannova tř. mezi kříženími s ul. Štítného a Chelčického ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace