Romana Kostohryzová

Romana Kostohryzová - Foto: Miroslav Tichák

Romana KostohryzováFoto: Miroslav Tichák

moderátorka

V roce 2010 jsem nastoupila do redakce publicistiky Českého rozhlasu České Budějovice jako redaktorka a moderátorka. Prozkoumávám zajímavá místa jižních Čech, abych je pak mohla předat v pořadu Jihočeské cestování. Snažím se posluchačům zpříjemnit den moderováním proudového vysílání, uvést je do problému při debatách na aktuální téma a inspirovat děti a mládež v pořadu Domino stanice ČRo 2 Praha (Dvojka). 

Před Českým rozhlasem České Budějovice jsem svůj hlas propůjčovala soukromé stanici rádia Gold a Hitrádia Faktor coby moderátorka. 

Před tím, než jsem začala natáčet pořad Jihočeské cestování, jsem si přála poznat nejrůznější cizí země a kultury. Teď zjišťuji, jak málo toho vím o České republice. Snad to stihnu. 

Motto, které by mě vystihovalo do puntíku, asi žádné nemám, ale snažím se nedělat ostatním to, co nechci, aby oni dělali mně. 

E-mail: Romana.Kostohryzova@cb.rozhlas.cz

 
Jihočeský kraj
Dnes
  Zataženo
11 °C
Zítra
  Oblačno
13 °C
Pátek
  Polojasno
17 °C
Sobota
  Jasno
21 °C

Anketa