VIDEO: Hokejisté Motoru vyřadili Slavii a budou bojovat o postup do extraligy

Hokejisté Motoru získali pohár pro vítěze WSM ligy a mají šanci na postup do extraligy - Foto: Jiří Čondl

Hokejisté Motoru získali pohár pro vítěze WSM ligy a mají šanci na postup do extraligyFoto: Jiří Čondl

Na domácí půdě odehráli v pondělí hokejisté Motoru České Budějovice čtvrtý vítězný zápas proti pražské Slavii a zajistili si tak postup do baráže o extraligu. Zároveň se stali mistry WSM ligy.

Semifinálová série první hokejové ligy mezi Motorem a Slavií nakonec skončila 4:1 na zápasy pro České Budějovice. Poslední utkání vyhráli Budějovičtí 4:1. Skórovali Pajič, Babka, Škoda a Čermák a na druhé straně Jankovský. 

O druhém účastníkovi baráže z první ligy se rozhoduje mezi Jihlavou a Kladnem. Z extraligy budou o udržení bojovat Karlovy Vary a Pardubice. 

Kapitán Motoru Filip Novák měl po vítězství převzít pohár pro vítěze WSM ligy. Jenomže je pověrčivý, a protože tým má ještě velký cíl před sebou, raději si na trofej nesáhl. „To je taková běžná rozšířená pověra, že se na ten pohár sahat nemá. Proto si nechceme sáhnout. Sice jsme asi zklamali fanoušky, ale stojí to za to,“ vysvětlil. 

Po postupu do baráže pochválil celý tým. Nechtěl vyzdvihovat jednotlivce. „My jsme teprve na začátku, nebudu nikoho vychvalovat, aby jim to nestouplo do hlavy, ale celý tým makal. My jsme tým,“ dodal Filip Novák. 

Pořad: Zprávy  |  Stanice: České Budějovice
Čas vysílání: pondělí–neděle každou celou hodinu od 05:00 do 19:00  
 

Nové články v rubrice

Jihočeský kraj
  silnice I/39, Kladenské Rovné - Kájov, okr. Český Krumlov, oprava povrchu vozovky, zúžené jízdní pruhy, Od 23.11.2017 08:00 Do 05.12.2017 23:59, částečná uzavírka úseku silnice I/39, oprava povrchu vozovky ; ...
  Od 21.11.2017 07:35 do 09:40; v ulici Staropoštovská v obci Vodňany okres Strakonice; nehoda; 2 havarovaná vozidla; 2 x OA bez zranění.
  Od 21.11.2017 07:30 do 09:35; v ulici Boršovská v obci Homole okres České Budějovice; nehoda; havárie OA se zraněním.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace