Památky Jindřichova Hradce mohou turisté navštívit v nové virtuální prohlídce

Odraz siluety zámeckého komplexu na hladině rybníka Vajgar si v Jindřichově Hradci musí fotograficky zdokumentovat snad každý turista - Foto: Herbert Ortner, licence GNU Free Documentation License

Odraz siluety zámeckého komplexu na hladině rybníka Vajgar si v Jindřichově Hradci musí fotograficky zdokumentovat snad každý turistaFoto: Herbert Ortner, licence GNU Free Documentation License

Nové virtuální prohlídky města představil na svých internetových stránkách Jindřichův Hradec.

V turistické sekci stránek je možné kliknout na mapu města a jejím prostřednictvím se přenést přímo do ulic. Přes internet je tak možné navštívit jak náměstí Míru, tak Masarykovo, podívat se k 15. poledníku nebo na jindřichohradecký zámek. 

Nechybí ani pohled na město z ptačí perspektivy městské věže nebo prohlídka aquaparku. 

Pořad: Zprávy  |  Stanice: České Budějovice
Čas vysílání: pondělí–neděle každou celou hodinu od 05:00 do 19:00  
 

Nové články v rubrice

Jihočeský kraj
  Od 23.8.2017 17:05 do 19:10; na silnici 3 v obci České Budějovice; Levobřežní komunikace silnice I/3 na úrovni areálu Výstaviště; nehoda; OA + DOD bez zranění, na místo PČR.
  Od 23.8.2017 16:35 do 18:40; v ulici Žižkova tř. v obci České Budějovice; na Senovážném náměstí, popojeli do ulice Žižkova, kde stojí; nehoda; OA + BUS, bez zranění.
  Od 23.8.2017 16:00 do 18:00; v ulici Lidická tř. v obci České Budějovice; za vlečkou směr Včelná; nehoda; 2x OA (zezadu), bez zranění.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace