České Budějovice
Živé vysílání

Zelené zdraví - s bylinkami neprohloupí, komu nemoc zdraví loupí

Příprava bylinkového čaje - Autor:Stock Exchange
 Náhled[800x600]  
Příprava bylinkového čaje
Autor:   Stock Exchange  

Prevence a používání bylin jako doplňku ke klasické léčbě zdravotních problémů nemůže uškodit, naopak. Tradice používání léčebných rostlin je stará jako lidstvo samo. Proto jsme připravili seriál o prevenci a doplňkovém léčení různých zdravotních problémů právě bylinami.  


Tento příspěvěk obsahuje podcast

Stáhněte si zvukové přílohy příspěvku
iTunesImport do programu iTunes je dostupný zde.

Informace o formátu a službě podcast naleznete zde.  

Magistra Jarmila Podhorná se používáním bylin zabývá prakticky celý život. Ať už v podobě čaje nebo třeba formou gemmoterapie - tedy používáním tinktur ze zárodečných tkání a pupenů rostlin. Bylinná léčba je doplňkem léčby klasické.

Podrobné informace o bylinách a gemmoterapii najdete na internetových stránkách www.nadeje-byliny.eu.


 
Oznámkujte (jako ve škole) kvalitu!     1   2   3   4   5       Průměr: 2.57
Linkuj.cz  Linkuj.cz  |  Facebook  Facebook  |  Google  Google  |  Jagg.cz  Jagg.cz  |  Digg  Digg

Přidání názoru
Předmět:

Jméno:

Email:

Text:


Český rozhlas neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Český rozhlas si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují dobré jméno Českého rozhlasu nebo obsahují neplacenou reklamu.
Braniborské koncerty volně ke stažení

Nacházíte se

v tematickém okruhu: Rádia
na webu: České Budějovice
v rubrice: Vybráno z programu

DÁLE V RUBRICE


Archiv

NASTAVIT JAKO HOMEPAGE  |  RSS  |  PDA  |  MAPA SERVERU  |  KARIÉRA  |  KONTAKT  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2010 Český rozhlas