19. dubna  2010  rubrika: Dění v redakci

Hospic Cesta domů ocenil Kateřinu Rózsovou

Kateřina Rózsová-Horálková - Foto: Kateřina Rózsová-Horálková

Kateřina Rózsová-HorálkováFoto: Kateřina Rózsová-Horálková

Ocenění za přínos pro rozvoj paliativní péče v České republice od mobilního hospice Cesta domů přijala za novináře Kateřina Rózsová z Redakce náboženského vysílání Českého rozhlasu 6. Rózsová hospic po léta provází a informuje veřejnost o jeho aktivitách.

Poděkování a předání symbolických dárků proběhlo v pátek 16. dubna na cimbálovém plese konaném v sále kardinála Berana v Arcibiskupském paláci na Hradčanech. “Ples jsme uspořádali proto, abychom všem dobrodincům a příznivcům Cesty domů poděkovali a také jim nabídli přívětivý společný večer, kde se setkají nejen spolu navzájem, ale i se zaměstnanci hospice;“ uvedla při zahájení plesu Martina Špinková, ředitelka hospice.  

Cesta domů je občanské sdružení, jehož cílem je přispět ke zlepšení péče o umírající lidi a jejich blízké v naší zemi. Český rozhlas 6 a především jeho Redakce náboženského vysílání věnuje paliativní péči ve svém vysílání velkou pozornost. 

Bližší informace o programu ČRo 6 a zvukový archiv odvysílaných pořadů najdete na internetových adresách sestka.rozhlas.cz a nabozenstvi.rozhlas.cz.  

 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas