Diskuse

• 11. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Pro p. Ješe

Dobrý den pane Ješi, poslouchala jsem po celý rok Vaše padesátiminutovky, i když, bohužel, jsem asi netrefila všechny. Při včerejším poslechu jsem se dověděla,...

• 11. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Čestmír Klos

Vážený pane Klos váš pořáda je jakoby nějaká věštírna. Prosím vás jak mohou vědci vědět co bude za rok natož za 20 let. ???Jsem taky přírodovědec,...

• 8. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Strana zelených - diskuse s posluchači

na vaši otázku týkající se Strany zelených odpovídám, že jsem přesvědčena, že tato strana přinesla alespoň slušnost do politického života....

• 8. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Kecy

Zase jsem musel vypnout ten váš rozhlas. Zase nejste objektivní snad v ničem.Ta vaše fanatická podpora ods mě rozčiluje. Už vás nemůžu poslouchat...

• 6. prosince  2007 v 10:12       rubrika: Diskuse

Ke komentáři z 05.12.07

Milá Lído Rakušanová, rád poslouchám Váš hlas. Na Mikuláše jste měla opět komentář o radaru - jako obvykle, protiradarový. Respektuji sice Váš názor, dovoluji si...

• 5. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Hovory o rodině

Dobrý den, rad bych Vam poděkoval za vikendový pořad Hovory o rodině o pěti jazycích lásky. Velmi si vážím toho, že vysíláte i pořady, které podporují...

• 2. prosince  2007       rubrika: Diskuse

Nesouhlas

Moje oblíbená stanice! Proč vydáváte Petra Žantovského za "mediálního analytika" a vyvoláváte tak dojem jakési nezávislosti, aniž dodáte, že jde o velmi angažovaného,...

• 28. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Jen tak

Panu redaktorovi Jiřímu Berounskému. Pane redaktore, k Vašemu komentáři o lustracích bych Vám chtěl sdělit, že si myslím asi toto:

• 26. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Pro p. Ješe

Vážený pane Ješi, dovolte, abych Vám poděkoval za spoustu zajímavých a poučných vět, které jsem od Vás měl možnost slyšet.

• 14. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Kritika

Dobrý den ! Komu: Jiří Ješ komentátor CRo6

• 14. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

probůh, ne!

Probůh, nepouštějte prosím paní Rakušanovou k mikrofonu. Je jistě dobrou novinářkou s brilantním mozkem, však neví nic o životních poměrech...

• 10. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Národní knihovna aneb bitva na Letenské pláni

Nechuť médií dát odpovídající místo názoru věcně beroucímu v potaz problémy, ne jen šepoty a výkřiky, kolem budoucí Národní knihovny, bije do...

• 9. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Nesouhlas se stavbou knihovny

Nesouhlasím se stavbou chobotnice na Letné. Záměrem J. Kaplického je vytvořit novou pražskou dominantu, z velké dálky viditelnou, proti Pražskému...

• 9. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Národní knihovna

1. Potřebujeme v r. 2007 novou Národní knihovnu? Tato knihovna není z podstaty určena široké veřejnosti. Hovoří se o dopravní dostupnosti -...

• 8. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Kaplického ropucha na letenské pláni

Pan Kaplický trpí slavomamem a aby "po něm něco zbylo", chce své futuristické dílo umístit na úroveň pražského hradu.

• 5. listopadu  2007       rubrika: Diskuse

Reakce na příspěvek Petra Příhody

Vážený Petře Příhodo, na Váš brilantní příspěvek o kryptokomunismu si velmi dobře vzpomínám a podepsal bych každou větu. Dnes (05.11.) jakýsi Otto Novotný nechal...

• 31. října  2007       rubrika: Diskuse

K otázce stavby Národní knihovny na Letenské pláni:

Kaplického projekt vyhrál konkurz, konkurz byl sice kritizován, ale nebyl anulován. Místo na Letné bylo pro knihovnu určeno. Stavba by se měla...

• 27. října  2007       rubrika: Diskuse

K důvěře k našim médiím:

Našim médiím naprosto věřím, že se úspěšně dokážou vyhnout diskusi k závažným tématům a týká se to i veřejnoprávního rozhlasu (s částečnou...

• 24. srpna  2007       rubrika: Diskuse

Je čas vykročit k samostatnosti církví?

Jiří Zajíc, mj. v letech 1990-2001 Redakce náboženského života ČRo Vážení kolegové, posílám vám příspěvek k sobotnímu pořadu Volejte šestku, který se má tentokrát zabývat otázkou, zda Je čas vykročit k samostatnosti ...

• 15. srpna  2007       rubrika: Diskuse

Měl by mít lékař právo ukončit váš život nebo život osoby vám blízké na zdůvodněné požádání?

Dobrý den,

První  |  Předchozí
Stránka 26  z celkem  27
Další  |  Poslední

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas