Je Klaus opravdu nejlepšší?

(Reakce na pořad Hovory o médiích 16. 7. 2007)

Tak jsem si poslechl právě před chvílí pořad o vynikajícím presidentovi Klausovi v podání diskutérů jistě prověřených a o pouhém umělcovi jezdícím na koloběžce a zřejmě omylem se povzneseným do presidentské funkce (prezident Havel) a i o dalšších osobnostech nedosahujících tomu dneššnímu ani po kotníky. 

Názory pánů je možžné hodnotit jako zcela zapadající do bezbřehé arogantní politiky prosazované určitou skupinou pod vedením právě toho vynikajícího čestného předsedy a projevující se třeba tady v Opavě tím, žže podle příkazu primátora se nesmí vyvěsit vlajka EU na radnici ani v den naššeho přistoupení , tedy 1. 1. 

Tito pánové jsou nebezpeční pro občanskou společnost právě tou papežžskou neomylností. Je šškoda,ž že cro6 zveřejňuje bez potřebné okamžžité odezvy (a tím schvaluje) názory těchto lidí -– a teď použžiji citát z minula -– zvlᚹtního ražžení. 

Ti tehdejšší totižž měli (a mají) stejné vlastnosti – nedá se s nimi diskutovat, jen oni mají jedinou pravdu.To je vើné nebezpečí pro demokracii a je to jedno, zda nositel těchto názorů sedí na Hradě nebo ve studiu cro6 nebo na Třídě politických vězňů. To je vššechno. Nemusíte mi odpovídat.Š Škoda Svobodné Evropy. S úctou 

Josef Lomič, 69 let, Opava 

 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas