3. dubna  2009  rubrika: ČRo 6 - klub

Zimní spánek se v klubu nekonal

Milan Březina, moderátorka Míša Krčmová a Adam Votruba ve vysílání Šestky - Foto: Dana Josefová

Milan Březina, moderátorka Míša Krčmová a Adam Votruba ve vysílání ŠestkyFoto: Dana Josefová

Přestože se nás během letošní zimy pokoušely ochromit různé neduhy, technické potíže nebo pracovní vytíženost, zvládli jsme toho docela dost. V první řadě jsme se od ledna pilně učili používat naše nové diskusní fórum. Shledali jsme ho báječným prostředkem vzájemného dorozumívání. Máme na něm již patnáct témat, která společně řešíme. Zůstáváme ale zatím stále také v e-mailovém kontaktu, protože ne každý má v tuto chvíli možnost do fóra vstoupit.

Přijímali jsme nové členy. Spolu s nejmladším jsme oslavili jeho šestnácté narozeniny.Těšíme se na oslavu osmdesátin dalšího člena klubu. Člen klubu pan Adam Votruba s paní redaktorkou Michaelou Krčmovou společně vytvořili nový pořad, na kterém se domluvili na poslední schůzce klubu 6.12.08. Byl vysílán ve středu 18.3.09, zde máme na něj odkaz http://media.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/_audio/00885598.mp3

Ve druhé půli března padlo konečné datum našeho prvního setkání v rozhlase v tomto roce. Sobota 25.dubna 2009 jako minule od 15 do 18 hodin v budově rozhlasu Dykova 14, Praha 10. V loňské klubové anketě, z níž vzešel program adventního setkání 2008, se jako druhé umístilo téma "Film jako propaganda" v podání pana ředitele Duhana. Pan ředitel tehdy slíbil tuto přednášku přednést na našem příštím setkání a nyní je připraven slib splnit. Přihlášky k účasti na setkání přijímám na své e-mailové adrese nebo na diskusním fóru v soukromé zprávě. 

Přeji pěkné jarní dny a radost a pokoj navzdory všemu. N.Tondlová 

Autor:  Naděje Tondlová
 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas