Hovory o vztazích

Čas vysílání: pořad jsme vysílali do února 2013  
 

Hovory o vztazích jsou třicetiminutovým pořadem ve formě strukturovaného rozhovoru s jedním hostem nebo formou diskuse se dvěma až třemi hosty na dané téma.

Hovory o vztazích navázaly na původní formát Hovory o rodině a zabývají se tématy vztahů v širokých i velmi intimních souvislostech. Často se věnují proměně české společnosti od listopadu roku 1989. 

Pořad pokrývá škálu od vztahu člověka k sobě samému, vztahů v rodině, mezi generacemi, na pracovišti, k seniorům, výchovy dětí, partnerských vztahů po rozhovory s významnými sociology, kteří se vyjadřují k hodnotovým změnám české populace a trendům vývoje. 

V pořadu se také občasně představují charitativní či podpůrné projekty, za nimiž stojí zajímavé osobnosti, které mohou dát příklad ostatním v přístupu k mezilidským vztahům a hodnotám. 

Neméně zajímavou kapitolou současného života jsou také moderní technologie a fenomén sociálních sítí, které významně zasahují do způsobů komunikace na všech úrovních vztahů.


Připravují: Eva Labusová, Eva Hůlková a Karolína Koubová


Historie pořadu:
Původní pořad Hovory o rodině byl vysílán od roku 2007 v autorské moderaci Evy Labusové, po dvou letech od roku 2009 byl pořad rozšířen o další moderátorky pod názvem Hovory o vztazích.


Odvysílané pořady si můžete poslechnout v iRadiu. 

Své dotazy a náměty pište na e-mailovou adresu: cro6@rozhlas.cz.

 
 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas