Sonority: Raw Dist

Jan Hanák aka Sonority - Foto: Miloš Hájíček

Jan Hanák aka SonorityFoto: Miloš Hájíček

Producenta Sonority a jeho skladbu Raw Dist nominoval do Czechingu 2013 porotce Josef Sedloň.

Jan Hanák pochází z jihomoravských Židlochovic, ale už přes deset let žije a tvoří v Praze. Osciluje na pomezí breakbeatu, houseu, techna, elektra, IDM a dubstepu a k raným inspiracím řadí taková jména jako Boards Of Canada, Clark, Daedelus, Akufen, Apparat nebo Funkstörung. Se svými ceněnými live sety doprovázel celou řadu předních osobností scény, jakými bezesporu jsou třeba Telefon Tel Aviv, Bonobo nebo Nathan Fake. Sonorityho tracky a remixy ozdobily katalogy celé řady domácích i zahraničních labelů – namátkou třeba Elemental Music, Systém Rec, VIM, Rune, Mizumo, a soupisky renomovaných hudebních akcí a festivalů – Soundfeer, Summer Of Love, Open Air Festival, Wilsonic, Electronic Beats, Springfestival ad. Zajímá se o buddhismus a je přísný vegan. 

 

Josef Sedloň: Proč jsem do Czechingu 2013 nominoval Soronity

Vložit na svůj web

 

Jak hodnotí skladbu Raw Dist od Soronity porotci Lucia Udvardyová a Michal Máka

Vložit na svůj web

Sonority and their song Raw Dist were nominated for Czeching 2013 by jury member, Josef Sedloň. 

Jan Hanák from Židlochovice in Southern Moravia has for over ten years been living and making music in Prague. He oscillates on the border between break-beat, house, techno, electro, IDM and dubstep and his early sources of inspiration range from Boards of Canada, Clark, Daedelus, Akufen, Apparat to Funkstörung. His live sets have led to him supporting many leading acts, such as Telefon Tel Aviv, Bonobo and Nathan Fake. Sonority’s tracks and remixes also feature in the catalogues of many Czech and foreign label catalogues – Elemental Music, Systém Rec, VIM, Rune, Mizumo – and at renowned gig and festival line-ups – Soundfeer, Summer Of Love, Open Air Festival, Wilsonic, Electronic Beats and Springfestival among others. Sonority is a follower of Buddhism and a strict vegan. 

Nové články v rubrice

 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  Hellwana

  Na české hudební scéně mnoho rapperek nepotkáte. Situace se naštěstí začala měnit. A právě Hellwana, objev roku 2017, je jednou z těch, které do českého rapu přináší nový pohled.

   
 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  Jaro

  Kytarista a zpěvák Jaro Korbel je jedním z mála hitmakerů mladé generace písničkářů.

   
 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  teepee

  Když si poslechnete snové vokály mladého páru, nepřekvapí vás, že jsou Mason a Tereza považováni za jeden z největších současných objevů nezávislé scény.

   

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas