Jock The Lock: Changing The Way

Jock The Lock - Foto: Ginny Terry

Jock The LockFoto: Ginny Terry

Projekt Jock The Lock a jeho skladbu Changing The Way nominovali jako divokou kartu Czechingu 2013 jeho autoři Ajva a Stano.

Talentovaný elektronický producent Jaromír Bednář je původem z Opavy, ale za pevnou součást pražské komunity elektronických producentů a djs je pokládán už řadu let. Preciznost, prostor a práce s detailem – to jsou charakteristické znaky Jaromírova rukopisu. Vedle sólové tvorby spolupracoval s mnoha dalšími jmény na scéně – se Sárou Vondráškovou z Never Sol (Labua X), s Josefem Sedloněm (Universal Loosers), s Philipem TBC (Slippery Jack), s Richardem Tauchmannem z Real Transported Man (JTL & Tau) nebo s Gary Rostockem (Atomise). Je žádaným remixérem – přemíchal třeba Načevu, australského písničkáře Jamisona Younga, Republic Of Two, Anse a celou řadu dalších umělců. Po aktivitách na poli dubstepu a autonomic soundu se Jaromír v poslední době zaměřuje spíš na oblast minimal techna a bass music a umělecké jméno zkracuje na J Lock. 

 

Standa Zima: Proč jsme červenou kartu Czechingu 2013 udělili kapele Jock the Lock

Vložit na svůj web

 

Jak hodnotí výběr tvůrců Czechingu porotce Josef Sedloň

Vložit na svůj web

Jock The Lock and his song Changing The Way was nominated as a wild card for Czeching 2013 by its creators, Ajva and Stano. 

Although originally from Opava, the talented electronic producer Jaromír Bednář has for many years been considered an integral element of the Prague community of DJs and electronic music producers. Precision, space and attention to detail – are all characteristic features of Jaromír’s signature style. Aside from his solo work, he has collaborated with many other artists – Sára Vondrášková of Never Sol (Labua X), Josef Sedloň (Universal Loosers), Philipem TBC (Slippery Jack), Richard Tauchmann of Real Transported Man (JTL & Tau) and Gary Rostock (Atomise). He is a sought-after remixer too – remixing tracks by Načeva, Australian singer-songwriter Jamison Young, Republic of Two, Ans as well as many other artists. 

Following on from his dubstep and autonomic sound projects, Jaromír has lately been focusing on minimal techno and bass music, abbreviating his pseudonym to J Lock. 

Nové články v rubrice

 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  Hellwana

  Na české hudební scéně mnoho rapperek nepotkáte. Situace se naštěstí začala měnit. A právě Hellwana, objev roku 2017, je jednou z těch, které do českého rapu přináší nový pohled.

   
 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  Jaro

  Kytarista a zpěvák Jaro Korbel je jedním z mála hitmakerů mladé generace písničkářů.

   
 • 26. srpna  2018 v 10:00     AudioVideo  rubrika: Kapely

  teepee

  Když si poslechnete snové vokály mladého páru, nepřekvapí vás, že jsou Mason a Tereza považováni za jeden z největších současných objevů nezávislé scény.

   

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas