Analog2. listopadu  2016 v 08:00  

Startuje nový okruh Českého rozhlasu, vysílání pro Liberecko

Nejznámější tváří Českého rozhlasu Liberec bude Marcela Augustová - Foto: Khalil Baalbaki

Nejznámější tváří Českého rozhlasu Liberec bude Marcela AugustováFoto: Khalil Baalbaki

Nejznámějším hlasem stanice se stane Marcela Augustová, kterou mají diváci neodmyslitelně spjati s hlavní zpravodajskou relací České televize Události.

Český rozhlas dnes spouští nový okruh pro Liberecko. Stanice bude vysílat kromě tohoto města také na frekvencích pro Jablonec nad Nisou, Frýdlant v Čechách, Harrachov, Semily a Českou Lípu. V 11.00 budou moci jako hosta slyšet zájemci generálního ředitele veřejnoprávního média Reného Zavorala. Slavnostního zahájení se zúčastní také ředitel Regionálního vysílání Jan Menger, ředitel ČRo Sever a Liberec Milan Knotek a hejtman Libereckého kraje Martin Půta. 

Nejznámějším hlasem stanice se stane Marcela Augustová, kterou mají diváci neodmyslitelně spjati s hlavní zpravodajskou relací České televize Události a již řadu let také s volebním servisem. Moderátorka bude na vlnách Liberce cestovat po městech a obcích v kraji v pořadu Na cestách s Marcelou Augustovou. Webové stránky stanice najdou zájemci na adrese: http://www.rozhlas.cz/liberec/portal/, k dispozici je pak i profil na sociální síti Facebook: https://www.facebook.com/liberec.rozhlas/. Regionální stanice Českého rozhlasu jsou k datu 2. listopadu následující: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Region Vysočina, Region střední Čechy, Regina DAB Praha, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Sever a Liberec. 

Vysílače Českého rozhlasu Liberec: 

94.3 MHz – Česká Lípa/U nemocnice
97.4 MHz - Frýdlant/U rozhledny
102.3 MHz - Liberec/Prosečský hřeben – rozhledna
103.4 MHz – Semily/Lomy
107.9 MHz - Harrachov/Čertova hora 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace