Digitál9. srpna  2017 v 08:00  

POPyourMIRROR: Zrcátko do automobilu se zabudovaným DAB+ adaptérem

Zpětné zrcátko POPyourMIRROR s DAB+ adaptérem - Foto: archiv Sahaga.com

Zpětné zrcátko POPyourMIRROR s DAB+ adaptéremFoto: archiv Sahaga.com

Výrobce sází především na jednoduchou instalaci a slibuje také kvalitní příjem signálu po celou dobu jízdy. Na severském trhu už působí Sahaga v oblasti DAB od roku 2004.

Výrobci elektroniky se snaží různými způsoby zaujmout potenciální zákazníky, a proto přichází s poměrně neobvyklými řešeními. Jedním z nich je i produktová novinky společnosti Sahaga s označením POPyourMIRROR. Kromě toho, že jde o zpětné zrcátko do automobilu, zároveň jde i o zabudovaný DAB+ tuner, kterým je možné aktualizovat vaši stávající sestavu pro poslech VKV, případně jiného kmitočtového rozsahu. 

POPyourMIRROR nabízí trvale aktualizované informace dopravního zpravodajství, FM vysílač, snadné ovládání na předním panelu a některé další vlastnosti. Sahaga POPyourMIRROR je de facto neobvyklým DAB+ adaptérem určených pro automobily. Poprvé byla novinka k vidění na nedávno konané odborné akci WorldDAB Automotive 2017. Výrobce sází především na jednoduchou instalaci a slibuje také kvalitní příjem signálu po celou dobu jízdy. Na severském trhu už působí Sahaga v oblasti DAB od roku 2004. 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace