Digitál17. května  2018 v 16:00  

Rádio Junior spustilo vlastní YouTube kanál

Petr Ševčík alias YouTuber Ševa - Foto: Khalil Baalbaki

Petr Ševčík alias YouTuber ŠevaFoto: Khalil Baalbaki

Kromě zábavy bude cílem videí také diváky vzdělávat. Rádio Junior uvádí, že publikované novinky budou moci děti využít například ve škole nebo běžném životě.

Rádio Junior, digitální stanice Českého rozhlasu věnovaná dětem a jejich rodičům, spustila v uplynulých dnech vlastní kanál na videoportálu YouTube. Jeho tváří je moderátor Petr Ševčík alias Śeva. Rádio Junior slibuje, že na novém komunikačním kanálu se budou objevovat nejen zábavná videa, ale nebudou zde například chybět ani rozhovory s hosty, kteří se objevili ve studiu. Vstup na YouTube je pro stanici zcela logickým krokem vzhledem k jeho cílové skupině. 

Kromě zábavy bude cílem videí také diváky vzdělávat. Rádio Junior uvádí, že publikované novinky budou moci děti využít například ve škole nebo běžném životě. Knižní agenti jim například doporučí tipy na knížky, které by si neměli nechat ujít. Každý pátek se pak na kanálu objeví novinka Ve škole i po škole s Vendou a Fráňou. Oblíbený pořad Klub Rádia Junior bude mít svou rozšířenou verzi právě na novém YouTube kanálu. Zajímavé hosty můžete nejen slyšet, ale také vidět v rubrice Vysílání. Stanice je k dispozici v řadě distribučních kanálů včetně multiplexu ČRo DAB+ šířeno z vysílačů Praha, Beroun, Plzeň, Brno a Ostrava. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace