Digitál21. února  2018 v 16:00  

Radiožurnál – olympijský speciál díky hokeji Česko – USA s rekordní poslechovostí

Olympijské kruhy - Foto: Fotobanka Pixabay

Olympijské kruhyFoto: Fotobanka Pixabay

Stanice zaznamenává dlouhodobě vysoký zájem sportovních fanoušků. Nejvyšších denních hodnot zatím dosáhl speciál Radiožurnálu ve čtvrtek 15. února.

Zatím nejposlouchanějším přímým přenosem digitální stanice Radiožurnál – olympijský speciál se stal dnešní hokejový duel České republiky s týmem USA. V 6:45, kdy došlo mezi oběma mužstvy na samostatné nájezdy, z nichž nakonec vzešel vítězně náš celek, na internetu tento program poslouchalo 5.745 uživatelů. Ukazují to statistiky Google Analytics, které mají k dispozici Nová média Českého rozhlasu. 

Radiožurnál – olympijský speciál zaznamenává dlouhodobě vysoká čísla poslechovosti. Nejvyšších denních hodnot zatím dosáhla digitální stanice ve čtvrtek 15. února, kdy si její vysílání nenechalo ujít 22.062 uživatelů, kteří ji přinesli 27.586 zobrazených stran. Český rozhlas je jediným médiem u nás, které zprostředkovává svým posluchačům přímé přenosy a dění z olympijských her na rádiových vlnách. Kromě internetu je digitální stanice dostupná i v mobilních aplikaci iRadio a mimo jiné i v terestrickém multiplexu ČRo DAB+. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace