Televize14. února  2018 v 06:00  

HBO tlačí svou videotéku všemi kanály, využívá k tomu i televizory diváků Primy

Z filmu Transformers: The Last Knight, který měl na HBO premiéru v neděli 11. února. K dispozici bude i zákazníkům videotéky HBO GO. - Foto:  Paramount Pictures/Bay F

Z filmu Transformers: The Last Knight, který měl na HBO premiéru v neděli 11. února. K dispozici bude i zákazníkům videotéky HBO GO.Foto:  Paramount Pictures/Bay F

Aplikace je postavena na programových tipech, které zájemci ve videotéce najdou. Aktuálně jde například o snímky Strážci Galaxie 2, Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta nebo Logan: Wolferine.

Společnost HBO Europe tlačí svou videotéku HBO GO, kterou začala nabízet od konce loňského roku všem zájemcům bez nutnosti prostředníka, všemi obvyklými i méně obvyklými kanály. Kromě reklamy na televizních stanicích, v kinech nebo na internetu, začala využívat i nový komunikační nástroj, kterým je hybridní vysílání. Pro využití této technologie je nutné vlastnit přijímač (televizor, set-top box) s podporou standardu HbbTV připojený k internetu. 

Redakce webu Digitální rádio zaznamenala aplikaci HBO GO na hybridní platformě televize Prima, konkrétně na volně šířeném kanálu Prima Max, který je součástí multiplexu 3 Českých Radiokomunikací. Dochází tak k poměrně kuriózní situaci, kdy bezplatná televize propaguje skrze kombinaci s internetem placenou platformu. Aplikace HBO je postavena na programových tipech, které zájemci ve videotéce najdou. Aktuálně jde například o snímky Strážci Galaxie 2, Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, Logan: Wolferine nebo seriály Mozaika a Rozvod. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace