Televize24. listopadu  2017 v 08:00  

Klienti Skylinku budou moci sledovat v prosinci filmový HD kanál v základní nabídce

Z filmu Deepwater Horizon, Moře v plamenech - Foto:  Freeman Ent.

Z filmu Deepwater Horizon, Moře v plamenechFoto:  Freeman Ent.

JOJ Cinema přináší bohatý program pro všechny filmové fanoušky a exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů.

Satelitní služba Skylink od 1. prosince nabídne jako tradiční Ochutnávku po dobu jednoho měsíce tentokrát filmový kanál. Půjde konkrétně o stanici JOJ Cinema z portfolia JOJ Media House. Běžně je tento program součástí placených balíčků vyšších, než je Digital. JOJ Cinema ve vysokém rozlišení (HD) nahradí dětskou stanici Nick Jr ve standardním rozlišení, která pozici Skylink Ochutnávka aktuálně obsahuje. 

JOJ Cinema je již sedmou televizní stanicí v portfoliu JOJ Group. Přináší bohatý program pro všechny filmové fanoušky a exkluzivní česko-slovenské filmové premiéry všech žánrů. Stanice slibuje, že pouze tady uvidíte celosvětově známé kinohity z poslední doby a velké množství filmů s hvězdným hereckým obsazením ověnčeným Oskary. Řada titulů z nabídky získala mnoho ocenění na světových filmových festivalech. Svůj oblíbený žánr si na JOJ Cinema najde každý divák - fanoušek akčních filmů a thrillerů, komedií, romantiky i hororů. Časově posunutá verze s označením JOJ Cinema +1 součástí promo nabídky Skylinku nebude. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace