Televize5. ledna  2018 v 10:04  

Kutil TV opět bez promo obrazovky v terestrickém vysílání

Kutil TV - promo obrazovka - Foto: archiv S&P Broadcasting

Kutil TV - promo obrazovkaFoto: archiv S&P Broadcasting

Tematický kanál měl původně odstartovat už v loňském roce, k tomu ale nakonec nedošlo. Licenci získal od vysílací rady v září 2017.

Kutil TV, připravovaná tematická stanice společnosti S&P Broadcasting, za níž stojí maďarský podnikatel Pál Milkovics, na konci loňského roku opět přerušila vysílání promo obrazovky v terestrické distribuci. Statická fotka s logem stanice byla součástí Regionální sítě 4 operátora Prague Digital TV, který se svými vysílači Strahov, Ládví a Zelený pruh operuje na území Prahy a části středních Čech. 

Jak již bylo uvedeno výše, není to poprvé, co společnost Prague Digital TV promo obrazovku odpojila. Stejný krok již proběhl začátkem listopadu loňského roku. Poté, co byla tato skutečnost medializována, se ale promo Kutil TV do Regionální sítě 4 opět vrátilo. Redakce webu Digitální rádio se v uplynulých dnech snažila několikrát na mobilním telefonu kontaktovat šéfku distribuce S&P Broadcasting Ivanu Finlay-Notman, bohužel neúspěšně. Kutil TV získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci loni v září, novinářům však provozovatel představil projekt už v prvním kvartálu 2017. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace