Televize6. prosince  2017 v 14:00  

Letáky pro chytré televizory spustila po Primě i konkurenční Nova

Obchodní řetězec (ilustrační foto) - Foto: Roland Zh,  CC BY-SA 3.0

Obchodní řetězec (ilustrační foto)Foto: Roland Zh, CC BY-SA 3.0

Pro komerční televize je spuštění letákové aplikace vítaným zpestřením jejich nabídky, protože pro ně znamená významný obchodní potenciál.

V nabídce mediální skupiny Nova určené pro televizory připojené k internetu s funkcí HbbTV (hybridní vysílání) se objevila aplikace Letáky. Jde o podobnou nabídku, kterou už delší dobu nabízí na všech svých stanicích konkurenční skupina Prima. Nova prozatím s Letáky začíná a obsahuje prozatím nabídku jediného obchodního řetězce. Spuštění aplikace v období adventu se přímo nabízelo. Do Vánoc zbývají v tuto chvíli necelé tři týdny. 

Pro komerční televize je spuštění letákové aplikace vítaným zpestřením jejich nabídky, protože pro ně znamená významný obchodní potenciál. Daná skupina získá obsah pro svou aplikaci, naopak dané řetězce jsou v ní dlouhodobě vidět. Letáky na Nově jsou prozatím jednoduché a méně propracované než na Primě. Zájemci tu mají možnost pouze daným katalogem listovat, případně si ho přiblížit. Tím, že letáková aplikace je součástí hybridního menu, diváka nijak neobtěžuje při přepínání mezi jednotlivými programy na rozdíl od HbbTV reklamních bannerů. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace