Televize12. ledna  2018 v 14:00  

Milkovics: Kutil TV by mohla odstartovat v březnu, další kanály do konce roku

Kutil TV - promo obrazovka - Foto: archiv S&P Broadcasting

Kutil TV - promo obrazovkaFoto: archiv S&P Broadcasting

„Rozhodli jsme se nepoužívat multiplex, dokud nebudeme vysílat,“ uvedl k přerušení promo obrazovky pro web Digitální rádio Pál Milkovics.

Společnost S&P Broadcasting, kterou řídí maďarský podnikatel Pál Milkovics, předpokládá, že nový tematický kanál Kutil TV odstartuje v březnu letošního roku. Milkovics to napsal redakci webu Digitální rádio poté, co došlo k odpojení programové pozice chystané televize v pražské a středočeské Regionální síti 4. Podle maďarského podnikatele, který již vlastní stanice Mňam TV a Mňau TV, lze předpokládat, že Kutil TV odstartuje kolem března. 

„Rozhodli jsme se nepoužívat multiplex, dokud nebudeme vysílat. V současné době připravujeme dabing pro akviziční pořady a zároveň natáčíme vlastní obsah,“ uvedl pro Digitální rádio Pál Milkovics. Firma zároveň měla pro český trh připravovat uvedení dalších dvou kanálů – Trhák TV a Mudr TV. I s jejich spuštěním Milkovics nadále počítá. „U Trháku jsme jednání s klienty a jeho spuštění předpokládám začátkem září. Měla by to být kombinace živě vysílaných pořadů a archivu. Mudr TV chceme spustit také letos, ale vzhledem k ojedinělému konceptu programu, musíme věnovat více času na doladění detailů,“ dodal šéf S&P Broadcasting. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace