Televize16. března  2016 v 10:02  

Nova proměnila svou videopůjčovnu, změn doznal ve Smart TV vizuál i některé rubriky

Jan Čenský v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - Foto: CET 21 spol. s r. o.

Jan Čenský v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2Foto: CET 21 spol. s r. o.

Nejsilnější komerční televizní skupina tímto krokem pravděpodobně reaguje i na zvyšující se konkurenci v oblasti placených videoslužeb.

Několik jasně viditelných i méně viditelných změn provedla skupina Nova v rámci své placené videotéky Voyo.cz. Na první pohled je patrná úprava vizuálu celé aplikace na platformě Smart TV (chytré televizory). Po provedených změnách působí videotéka modernějším dojmem, než tomu bylo doposud. Není vyloučeno, že novinky souvisí s příchodem konkurenčních služeb na trh. Zájemci už mohou vybírat v rámci placených videoték mimo jiné z Banaxi Videopůjčovny, O2 Videoétky, HBO GO, FilmBox Live a několika dalších. Na českých trh vstoupil Netflix a chystá se i lokalizovaná podoba ViaPlay. 

Kompletní proměnou prošlo řazení stanic, která má nově podobu elektronického programového průvodce (EPG). V době psaní textu byl chybně označen kanál Nova International. Ten zde figuroval pod logem Voyo. Nabídka služby obsahuje kompletní portfolio stanic společnosti CET 21 s výjimkou kanálu Smíchov, a to z důvodu absence distribučních práv pro internet na obsah, který tento program vysílá. V rubrice Doporučené se nově objevila kategorie „Brzy uvidíte“. Ta slibuje mimo jiné snímek Expandable 3. V menu jsou také zařazeny samostatné kapitoly Sport a Zprávy (obsahuje Televizní noviny). 

Náhled služby Voyo.cz - Foto: CET 21 spol. s r. o.

Náhled služby Voyo.cz - Foto: CET 21 spol. s r. o.

Náhled služby Voyo.cz - Foto: CET 21 spol. s r. o.

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace