Televize6. prosince  2017 v 12:00  

On-line služba SledováníTV.cz změnila řazení některých kanálů

Lepšího umístění se dočkala zpravodajská televize TA3. - Foto: ta3.sk

Lepšího umístění se dočkala zpravodajská televize TA3.Foto: ta3.sk

Všechny programy pro mladé diváky jsou tak nyní řazeny logicky za sebe. Změny na poli dětských programů ale určitě nejsou na této platformě u konce.

Řazení některých programů v nabídce změnila v uplynulých dnech on-line platforma SledováníTV.cz. Výrazně si v seznamu kanálů polepšila zpravodajská televize TA3, která se až z téměř samotného konce dostala mezi další slovenské televize v nabídce, konkrétně za programy Jednotka, Dvojka a Markíza International. Obvyklé služby jako elektronický programový průvodce (EPG), případně zpětné zhlédnutí jsou pochopitelně nadále k dispozici. 

Dětská televize Tuty, která je ve SledováníTV.cz již dostupná ve vysokém rozlišení, si pak prohodila svou pozici s programem Československo. Všechny programy pro mladé diváky jsou tak nyní řazeny logicky za sebe. Změny na poli dětských programů ale určitě nejsou na této platformě u konce. Cartoon Network, který je od podzimu lokalizován, vysílá v rámci SledováníTV.cz prozatím nadále bez češtiny. V nabídce je i sesterská televize Boomerang, která je uměla roztažena na širokoúhlý formát 16:9. Tato stanice neobsahuje lokalizaci. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace