Televize30. listopadu  2017 v 16:00  

Regionální televize rtm plus bude vysílat v Ústeckém kraji od 1. prosince

Pohled na severočeské město Ústí nad Labem. - Foto: František Janačík

Pohled na severočeské město Ústí nad Labem.Foto: František Janačík

Televize za půldruhého roku postupně rozšířila své vysílání na celý Liberecký kraj. Šířená je terestricky prostřednictvím multiplexu 4 operátora Digital Broadcasting.

Liberecká regionální televize rtm plus rozšíří podle dřívějšího plánu od 1. prosince své vysílání i do sousedního Ústeckého kraje. Televize nahradila v polovině roku 2015 původní RTM, která tehdy kvůli finančním problémům ukončila vysílání z hodiny na hodinu. „Podle posledního měření sledovanosti agentury Median sleduje televizi alespoň jednou týdně 140 tisíc diváků,“ řekl dnes ČTK její výkonný ředitel a majitel Jan Punčochář. 

Televize rtm plus za půldruhého roku postupně rozšířila své vysílání na celý Liberecký kraj. Šířená je terestricky prostřednictvím multiplexu 4 operátora Digital Broadcasting. „Věříme, že prověřený koncept pozitivně laděného zpravodajství a publicistiky osloví i diváky v Ústeckém kraji," uvedl Punčochář. V současné době vysílá rtm plus půlhodinovou smyčku, složenou zejména ze zpravodajských a publicistických pořadů. Od Nového roku ji podle Punčocháře plánuje rozšířit na hodinovou, složenou z půlhodiny z Libereckého a půlhodiny z Ústeckého kraje. Ke stejnému datu televize představí také novou grafiku znělek a moderní studio. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace