Televize10. srpna  2017 v 12:33  

Televize Nova získala satelitní licenci pro svou časově posunutou verzi

Jan Čenský v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - Foto: CET 21 spol. s r. o.

Jan Čenský v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2Foto: CET 21 spol. s r. o.

Černobílou a barevnou variantu loga pro novou stanici už má Nova od 8. srpna registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Mediální skupina Nova získala na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) licenci pro svůj vlajkový kanál s časově posunutou verzí o hodinu nazpět. Nova +1 bude šířena prostřednictvím družice a do nabídky ji tedy může zařadit společnost M7 Group, která vlastní satelitní službu Skylink. Licence byla udělena na období dvanácti let a týká se distribuce výhradně na území České republiky. 

Časově posunuté verze již v České republice a na Slovensku fungují a jsou určeny právě pro distribuci v nabídce Skylinku. Pro náš region je určena Prima +1 a JOJ Cinema +1, u našich východních sousedů je k dispozici JOJ +1. Těmito verzemi řeší satelitní služba absenci zpětného kanálu a tedy nemožnost nabídnout zpětné zhlédnutí jako například kabeloví, případně IPTV operátoři. Černobílou a barevnou variantu loga pro novou stanici už má Nova od 8. srpna registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví. 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace