Televize14. listopadu  2017 v 14:00  

Ultra HD kanál Insight TV se představil s novou grafikou včetně loga

Nový vizuál stanice Insight UHD - Foto: archiv TERN International

Nový vizuál stanice Insight UHDFoto: archiv TERN International

Ve své nabídce má stanici operátor Skylink, největší satelitní služba u nás. Vzhledem k penetraci 4K set-top boxů je stanice umístěna prozatím do základního balíčku Digital.

Stanice Insight UHD, vlajková loď společnosti TV Entertainment Reality Network (TERN), se představil tento týden svým divákům s novým vizuálem. Změna se týká pouze Ultra HD verze Insight TV, standardní mutace zůstala s původní grafikou. Inovované logo je nadále umístěno v levé horní části obrazovky v červeném poli tvořícím kosodelník, symbol UHD je nově napsán bílým písmem a umístěný do černého pole vedle zkráceného názvu televize. 

Insight UHD je jedním z prvních kanálů v Ultra HD rozlišení dostupným na českém a slovenském trhu. Ve své nabídce ho má operátor Skylink, největší satelitní služba u nás. Vzhledem k penetraci 4K set-top boxů je stanice umístěna prozatím do základního balíčku Digital bez jakéhokoliv poplatku. Signál je tedy sice zakódován, stanice je nicméně přístupná všem klientům operátora s jeho kartou. Změnu obchodních podmínek lze případně očekávat až s větší vybaveností zákazníků UHD přijímači a zvyšujícím se počtem programů v rozlišení 4K. 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace