Televize13. října  2017 v 06:00  

Západoněmecká WDR spustila na YouTube dokumentární kanál, dostupný je i u nás

Logo WDR Fernsehen - Foto:  WDR Fernsehen

Logo WDR FernsehenFoto:  WDR Fernsehen

WDR Doku nebude platformou, která nabídne na svém startu určitý obsah a dále už nebude aktualizovaná. Na tomto kanálu se má naopak objevovat trvale nový obsah.

Západoněmecká veřejnoprávní televize spustila na videoserveru YouTube nový tematický kanál WDR Doku. Cílem je nabídnout divákům platformu, kde najdou zájemci dokumentární tvorbu právě od WDR. Dobrou zprávou pro zájemce z České republiky i Slovenska je, že zde není uplatňována žádná geoblokace, takže němčináři mohou bez problémů novou platformu prozkoumat. Již v době startu bylo k dispozici přes pět desítek reportáží a dokumentů. 

WDR Doku nebude platformou, která nabídne na svém startu určitý obsah a dále už nebude aktualizovaná. Na tomto kanálu se má naopak objevovat trvale nový obsah. Pokud se jedná o konkrétní pořady, objevují se zde například formáty Hier und Heute, Tag7, Die Story, Menschen hautnah a WDR weltweit. Německý veřejnoprávní vysílatel šíří své programy, stejně jako ostatní televize z rodiny ARD a ZDF, nekódovaně na satelitu Astra ve standardním i vysokém rozlišení. Pokrytí signálem je v České republice i na Slovensku zcela bezproblémové. 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace