Televize5. prosince  2017 v 14:23  

Zareaguje T-Mobile? Sedmidenní zpětné zhlédnutí bude mít i O2TV

Moje menu v prostředí O2TV - Foto:  O2 Czech Republic a.s.

Moje menu v prostředí O2TVFoto:  O2 Czech Republic a.s.

„Prodloužení zpětného zhlédnutí na sedm dnů zákazníkům v každý okamžik přináší až sedmnáct tisíc hodin obsahu, které služba Moje Menu přehledně roztřídí do jednotlivých kategorií,“ upozorňuje operátor.

Konkurence pravděpodobně donutí operátora T-Mobile prodloužit zpětné zhlédnutí v rámci své IPTV služby ze stávajících dvaasedmdesáti hodin (tří dnů) na týden. Právě tuto novinku oznámila po službě SledováníTV.cz a Interaktivní TV i platforma O2TV společnost O2 Czech Republic. Zákazníci služby tak budou moci například vánoční pohádky sledovat až do Silvestra. V rámci služby Moje menu pak bude v každou chvíli k dispozici až sedmnáct tisíc hodin obsahu. 

„Víme, že Češi během Vánoc milují pohodu u televize při sledování klasických pohádek, filmů a zábavných pořadů. Prodloužení zpětného zhlédnutí na 7 dnů jim v každý okamžik přináší až 17 tisíc hodin obsahu, které služba Moje Menu přehledně roztřídí do jednotlivých kategorií. A navíc je podle hodnocení na serveru IMDB.com seřadí podle nejlepšího hodnocení,“ uvedla Anna Lenerová, manažerka obsahu O2TV. Nová vánoční nabídka svým zákazníkům nabízí prostřednictvím O2 Videotéky více než dvacet vánočních filmů v čele se Sám doma, Tří oříšků pro Popelku až po Vánoční koledu. Celkem půjde o pětadvacet titulů. 

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace