14. března  2012 v 13:32  rubrika: Aktuality

Dismani sobě společně se Zahradou

Přípravka - Foto: Václav Flegl

PřípravkaFoto: Václav Flegl

V úterý 3. 4. 2012 od 17,00 hodin se v Malém sále Divadla Minor souborovým členům, rodičům a známým představí čerství absolventi přípravky Dismanova rozhlasového dětského souboru, jimž vzápětí naopak zahrají ti, kteří podobnou zkouškou prošli o dva tři roky dříve.

Zahrada stínohra - Foto: Václav Flegl

Zahrada stínohraFoto: Václav Flegl

Jiří Trnka
Zahrada
To šlo jednou pět kluků do školy. Cestou uviděli ve vysoké zdi z kamenů starou železnou branku, celou rezavou. No a těch pět kluků se zastavilo u té branky a řeklo si, že se kouknou dovnitř. A co za tou zdí vlastně bylo? Pojďme se s nimi podívat…
Úprava a režie: Matěj Vejdělek a Tereza Gsöllhoferová 

Autor:  Václav Flegl
 

Nové články v rubrice

 • 8. července  2014 v 10:36     Fotogalerie  rubrika: Aktuality

  Dismani sobě

  Na závěr 79. souborové sezony jsme přijali pozvání Tomáše Staňka, někdejšího souborového člena a nyní tiskového mluvčího činohry Národního divadla. Osobně nás provedl „Zlatou kapličkou“, od hlubokého sklepení až po...

   
 • 5. června  2014 v 11:10       rubrika: Aktuality

  Sláva absolventům!

  V těsné blízkosti jsou tu obvykle seznámky nově přijímaných, pak gratulace k přijetí na prestižní školy – a také zprávičky o bývalých dismančatech.

   
 • 7. května  2014 v 14:34       rubrika: Aktuality

  Miloslav Disman se narodil před 110 lety

  V Bělé pod Bezdězem si v neděli 27. dubna místní občané, ale také bývalí a současní členové Dismanova rozhlasového dětského souboru připomněli výraznou Dismanovu osobnost.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas