14. března  2012 v 13:32  rubrika: Aktuality

Dismani sobě společně se Zahradou

Přípravka - Foto: Václav Flegl

PřípravkaFoto: Václav Flegl

V úterý 3. 4. 2012 od 17,00 hodin se v Malém sále Divadla Minor souborovým členům, rodičům a známým představí čerství absolventi přípravky Dismanova rozhlasového dětského souboru, jimž vzápětí naopak zahrají ti, kteří podobnou zkouškou prošli o dva tři roky dříve.

Zahrada stínohra - Foto: Václav Flegl

Zahrada stínohraFoto: Václav Flegl

Jiří Trnka
Zahrada
To šlo jednou pět kluků do školy. Cestou uviděli ve vysoké zdi z kamenů starou železnou branku, celou rezavou. No a těch pět kluků se zastavilo u té branky a řeklo si, že se kouknou dovnitř. A co za tou zdí vlastně bylo? Pojďme se s nimi podívat…
Úprava a režie: Matěj Vejdělek a Tereza Gsöllhoferová 

Autor:  Václav Flegl
 

Nové články v rubrice

 • 20.3.2015       rubrika: Aktuality

  Výběrové řízení zahájeno!

  Očekávat lze příchod jara, studené fronty, anebo mesiáše. Tyto děti, tedy současný Dismanův soubor, očekávají s novou sezonou příchod nového opatrovatele/opatrovatelky. V pátek 13. března Český rozhlas vyhlásil „tendr“...

   
 • 29.1.2015       rubrika: Aktuality

  Pieta v Terezíně

  V úterý 27. ledna navečer jsme účinkovali v působivém zakončení pietního shromáždění v Terezíně, při příležitosti 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi.

   
 • 22. prosince  2014       rubrika: Aktuality

  Klidné Vánoce a šťastný Nový rok!

  Ať už k vám přijdou usměvaví andělé, laskavý a štědrý Ježíšek, anebo „jen“ neopakovatelná vůně Vánoc, prožijte sváteční dny u vědomí jejich výjimečnosti, obklopeni svými blízkými a přáteli.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas