14. března  2012 v 13:32  rubrika: Aktuality

Dismani sobě společně se Zahradou

Přípravka - Foto: Václav Flegl

PřípravkaFoto: Václav Flegl

V úterý 3. 4. 2012 od 17,00 hodin se v Malém sále Divadla Minor souborovým členům, rodičům a známým představí čerství absolventi přípravky Dismanova rozhlasového dětského souboru, jimž vzápětí naopak zahrají ti, kteří podobnou zkouškou prošli o dva tři roky dříve.

Zahrada stínohra - Foto: Václav Flegl

Zahrada stínohraFoto: Václav Flegl

Jiří Trnka
Zahrada
To šlo jednou pět kluků do školy. Cestou uviděli ve vysoké zdi z kamenů starou železnou branku, celou rezavou. No a těch pět kluků se zastavilo u té branky a řeklo si, že se kouknou dovnitř. A co za tou zdí vlastně bylo? Pojďme se s nimi podívat…
Úprava a režie: Matěj Vejdělek a Tereza Gsöllhoferová 

Autor:  Václav Flegl
 

Nové články v rubrice

 • 29.1.2015       rubrika: Aktuality

  Pieta v Terezíně

  V úterý 27. ledna navečer jsme účinkovali v působivém zakončení pietního shromáždění v Terezíně, při příležitosti 70. výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi.

   
 • 22. prosince  2014       rubrika: Aktuality

  Klidné Vánoce a šťastný Nový rok!

  Ať už k vám přijdou usměvaví andělé, laskavý a štědrý Ježíšek, anebo „jen“ neopakovatelná vůně Vánoc, prožijte sváteční dny u vědomí jejich výjimečnosti, obklopeni svými blízkými a přáteli.

   
 • 20. listopadu  2014     Fotogalerie  rubrika: Aktuality

  Úsměv pana ministra Dienstbiera

  Vyloudit upřímný úsměv na tváři současného ministra, to se hned tak nevidí. Reportérům Rádia Diss se to v úterý 18. listopadu povedlo, navíc v deštivém dopoledni a takříkajíc na ministrově domácím hřišti, na Úřadu Vlády...

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas