rubrika: Aktuality

Dismanův rozhlasový dětský soubor se těší na nové členy!

Letecká základna 2018 - Foto: Hana Novenková

Letecká základna 2018Foto: Hana Novenková

V DRDS hrajeme divadlo, natáčíme literárně – dramatické i reportážní pořady, recitujeme, letně se soustředíme, vydáváme vlastní časopis Dispress, naše představení hudebně doprovází souborový orchestr Discollegium.

Natáčení ve studiu - Foto: Hana Novenková

Natáčení ve studiuFoto: Hana Novenková

V září proběhne, tak jako každý rok, konkurz do Přípravky DRDS. Účastnit se ho mohou děti ve věku šesti až deseti let, výjimečně i starší děti. Přihlášky posílejte do 30. června na adresu hana.novenkova@rozhlas.cz. Podrobné informace o dění v souboru i konkurzu najdete na našich webových stránkách - http://www.rozhlas.cz/drds/aktuality. 

Autor:  Hana Novenková
 

Nové články v rubrice

 •  Fotogalerie

  Brundibár - Buštěhrad 1.11.2018

  Dismančata hrála dětskou operu Hanse Krásy a Adolfa Hoffmeistera Brundibár v sále TJ Buštěhrad ve čtvrtek 1. listopadu v 19.00 hodin. Představení bylo provedeno v rámci programů projektu , které reflektují výročí 100 let od vzniku Československé republiky. Režie Zdenka Fleglová, klavírní doprovod Michal Macourek.

   
 •  Fotogalerie

  Děti - Výchova - Divadlo 2018

  Divadelní festival DVD je především prostorem pro setkávání lidí se zájmem o dětskou a studentskou jevištní tvorbu a přednes. Je pořádán studenty a pedagogy katedry výchovné dramatiky DAMU ve spolupráci se Sdružením...

   
 •  Fotogalerie

  Dismančata hrála pro Klub Paměti národa

  V úterý 16. října 2018 ve velkém sále pražského divadla Minor zahrál dvojpředstavení pro Paměť národa Dismanův rozhlasový dětský soubor! Po představení si Dismančata popovídala s pamětníky. Pozvání přijali Doris Grozdanovičová,...

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas