rubrika: Aktuality

Jesenice 2018 - Letní soustředění DRDS 18.8. - 31.8.2018 (1/5)

Jesenice 2018 - 18.8. - Foto: Hana Novenková

Jesenice 2018 - 18.8.Foto: Hana Novenková

Jako jaždý rok v srpnu, celý soubor strávil 13 dní na letním soustředění. Tentokrát v rekreačním střediku Peira v Jesenici u Rakovníka. O naše blaho se staral Tomáš Müller a jeho babička a Šárka Bečková. Díky těmto třem osobám jsme papali jako králové a na program jsme si mohli tábor upravit tak, jak jsme potřebovali. Děkujem moc a moc. Děkujeme také našim, už skoro dvorním" řidičům. S autobusy zajeli až do tábora. Doteď nechápu, jak se na tak malém prostoru mohli otočit, aby vyjeli ven. Ale kdo umí, ten umí. Také moc děkujeme. A v neposlední řadě děkujeme našim skvělým asistentům, slečně zdravotnici Tereze, Jakubovi, Janě, Honzovi a horolezci Vaškovi a jeho kolegovi za úžasné slaňování v Petrohradských skalách.

Jesenice 2018 - Foto: Hana Novenková

Jesenice 2018Foto: Hana Novenková

Návštěvou nás poctili Zdena a Václav Fleglovi, Tomáš Černý, Tomáš Urbánek, Agáta Faitová., Anička Doležalová......... 

Jesenice 2018 - Foto: Hana Novenková

Jesenice 2018Foto: Hana Novenková

Po příjezdu si děti našly své chatičky a začalo vyjednávání s vedoucí souboru o přesunech na chatičkách, o stěhování postýlek, atd...... a pak už jsme se všichni jen těšili na to, co nás čeká. Na fotkách uvidíte průřez všemi aktivitami za celý pobyt v Jesenici. 

Autor:  Hana Novenková
 

Nové články v rubrice

 •  Fotogalerie

  Křest knihy Michaely Veteškové

  Dismanův rozhlasový dětský soubor na Slavnostním křtu knihy Michaely Veteškové „Jak maminka vyprávěla o 20. století“ v prostorách Galerie Vinohradská 12 Českého rozhlasu. Knihu vydává vydavatelství Radioservis. Patronkou...

   
 •  Fotogalerie

  Brundibár - Centrální park Pankrác

  V pátek 14. září vystoupil DRDS s dětskou operou Brundibár na Dětském dnu v Centrálním parku Pankrác.DIsmančata si bravurně poradila s malým prostorem na pódiu. Duchapřítomně využila i prostor pod před pódiem. a pohotově...

   
 •  Fotogalerie

  Brundibár - benefiční představení

  Ve čtvrtek 13. září 20178v 18 hodin uvedl DRDS dětskou operu Brundibár Hanse Krásy a Adolfa Hoffmeistera v koncertním sále Domu U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí v Praze.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas