rubrika: Kronika

Do velké krajiny Dudédu - Vila Štvanice 12.11.2017

Do velké krajiny Dudédu 12.11.2017 - Vila Štvanice - Foto: Hana Novenková

Do velké krajiny Dudédu 12.11.2017 - Vila ŠtvaniceFoto: Hana Novenková

Dnes si Dismančata velmi dobře poradila s malým, ale útulným prostorem ve Vile Štvanici. Všem patří dík za zvládnutí prostoru. V hledišti nebylo ani jediné volné místečko! Děkujeme také Jakubovi Sejkorovi za hudební část představení, Magdě Bartákové za pomoc s loutkami za plátnem, Honzovi Hniličkovi za svícení, Prokopovi Novákovi za umožnění představení v tomto prostoru a všem asistentům za pomoc s organizací. A samozřejmě děkujeme všem rodičům za to, že děti byly v určenou dobu na určeném místě.

Autor:  Hana Novenková
 

Nové články v rubrice

 •  Fotogalerie

  ...a bolelo nebe - Atrium ČRo 21.11.2017

  V úterý 21.11.2017 byla slavnostně odhalena pamětní deska Ivana Jandla u příležitosti 30. výročí jeho úmrtí za přítomnosti generálního ředitele Českého rozhlasu René Zavorala, současné umělecké vedoucí DRDS Jany Frankové,... .

   
 • Pražský filmový kufr – FestDen

  První ročník soutěžní přehlídky filmů dětí a mládeže. Den nabitý projekcemi filmů natočených dětmi ve věku 7–20 let, výtvarnými dílnami, vlastní Recykliteraturou, debatami s profesionálními filmaři, divadelními scénkami...

   
 •  Fotogalerie

  Vzácné a užitečné setkání

  Zcela zaplněný koncertní sál domu U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí přinesl za středečního podvečera 4. října v mnoha ohledech výjimečné zážitky.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas