rubrika: Kronika

Do velké krajiny Dudédu - Vila Štvanice 12.11.2017

Do velké krajiny Dudédu 12.11.2017 - Vila Štvanice - Foto: Hana Novenková

Do velké krajiny Dudédu 12.11.2017 - Vila ŠtvaniceFoto: Hana Novenková

Dnes si Dismančata velmi dobře poradila s malým, ale útulným prostorem ve Vile Štvanici. Všem patří dík za zvládnutí prostoru. V hledišti nebylo ani jediné volné místečko! Děkujeme také Jakubovi Sejkorovi za hudební část představení, Magdě Bartákové za pomoc s loutkami za plátnem, Honzovi Hniličkovi za svícení, Prokopovi Novákovi za umožnění představení v tomto prostoru a všem asistentům za pomoc s organizací. A samozřejmě děkujeme všem rodičům za to, že děti byly v určenou dobu na určeném místě.

Autor:  Hana Novenková
 

Nové články v rubrice

 •  Fotogalerie

  Pražský filmový kufr - FestDen 2018

  Soutěžní festival mladých filmařů Pražský filmový kufr 2018Cílem filmové soutěže je vytvořit kreativní a inspirativní prostor pro děti podobných zájmů, přehlídku nápadů a platformou pro vzájemné sdílení a získávání nových tvůrčích zkušeností.

   
 •  Fotogalerie

  Brundibár - Centrální park Pankrác

  V pátek 14. září vystoupil DRDS s dětskou operou Brundibár na Dětském dnu v Centrálním parku Pankrác.DIsmančata si bravurně poradila s malým prostorem na pódiu. Duchapřítomně využila i prostor pod před pódiem. a pohotově...

   
 •  Fotogalerie

  Brundibár - benefiční představení

  Ve čtvrtek 13. září 20178v 18 hodin uvedl DRDS dětskou operu Brundibár Hanse Krásy a Adolfa Hoffmeistera v koncertním sále Domu U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí v Praze.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas