Benefiční kulturní večer

Finale - Foto: Václav Flegl

FinaleFoto: Václav Flegl

Dismanův rozhlasový dětský soubor vás zve na Benefičiní kulturní večer. do koncertního sálu Domu u Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí v Praze v 18.00 hodin. Provede dětskou operu Hanse Krásy a Adolfa Hoffmeistera Brundibár. Účinkuje Dismanův rozhlasový dětský soubor, klavírní doprovod Andrea Mottlová, režie Zdenka Fleglová.

 

Nové články v rubrice

 • Brundibár v Buštěhradě - pozvánka

  Dismančata zvou na dětskou operu Hanse Krásy a Adolfa Hoffmeistera Brundibár do sálu TJ Buštěhrad ve čtvrtek 1. listopadu v 19.00 hodin. Představení bude provedeno v rámci programů projektu , které reflektují výročí 100 let od vzniku Československé republiky. Režie Zdenka Fleglová.

   
 • Řeka, která teče pozpátku a Všehokniha - pozvánka

  Dismanův rozhlasový dětský soubor a Přírodní škola zvou na dvojpředstavení na malou scénu Divadla Minor 5. listopadu 2018 v 18.00 hodin. DRDS vystoupí s představením Všehokniha a Přírodní škola s představením Řeka,...

   
 • Dismančata hrají pro Paměť národa!

  V úterý 16. října 2018 od 18 hod. ve velkém sále pražského divadla Minor zahraje dvojpředstavení pro Paměť národa Dismanův rozhlasový dětský soubor! V průběhu večera si také popovídáme s lidmi, kteří obrazy z obou představení... , , , a další).

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas