VIDEO: Tobogan Aleše Cibulky s číslem 500. Exkluzivně i s Lucií Bílou

Aleš Cibulka oslavil už svůj 500. díl Toboganu - Foto: Khalil Baalbaki

Aleš Cibulka oslavil už svůj 500. díl ToboganuFoto: Khalil Baalbaki

Videopřenos dvouhodinového speciálu přímo z Hudebního divadla Karlín.

„Ještě pár dílů a už to budu dělat déle než Tomáš Sláma,“ prohlašoval moderátor Aleš Cibulka v roce 2015, když slavil celkově 1000. díl Toboganu. Teď oslavil svůj 500. díl, během kterého si zazpíval i duet s Hankou Křížkovou a od zpěvačky Lucie Bílé dostal velký, jak jinak než fialový, dort. 

Jeho pozvání do dvouhodinového speciálu kromě Lucie Bílé přijali taky zpěvačky Dasha, Hanka Křížková a Markéta Procházková, herečky Pavla Břínková, zpěváci Bohuš Matuš a Tomáš Ringel, herci Tomáš Trapl, Martin Písařík, Adam Novák a Antonín Procházka a šéf Hudebního divadla v Karlíně Egon Kulhánek. 

Do „Síně Slámy“, společnosti nejvýznamnějších toboganových osobností, byly uvedeny rozhlasové kolegyně Helena Dubničová a Yvona Žertová (obě dámy na fotografii uprostřed). Ocitly se tak po boku například herců Hany Maciuchové, Miroslava Donutila, Luďka Munzara nebo zpěvačky Lucie Bílé. 

Pořad: Tobogan  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: sobota 11:05; repríza: sobota 02:00 (Tobogan v pyžamu vysíláme vždy první sobotu v měsíci); webová rubrika ukončena  |  Délka pořadu: 53 minut  
 

Nové články v rubrice

Sledujte nás

Příběhy posluchačů

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas