Hry a četba16. května  2017 v 19:45  

Arnošt Vít: Balík a Brundibára (2/7)

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek Hajaja - Foto:  pixabay.com

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek HajajaFoto:  pixabay.com

Jak hledali poklad. Poslouchejte do úterý 23. května 2017.

Věděli jste, že kočka Brundibára se původně jmenovala Bára a jezevčík Alík zase Balík? Takhle legračně je přejmenovala jejich panička Aninka! Dnes se s pejskem Balíkem vydáte do zeleninové zahrádky hledat psí poklad. A na jeho nalezení bude mít nemalou zásluhu i kočka Brundibára. Kde se psí poklad nachází? A jak vůbec vypadá? 

Pejsek Balík a kočička Brundibára jsou velcí kamarádi, kteří si spolu užijí spoustu zábavy a dobrodružství: hledají poklad, honí kanáry, jezdí na dovolenou, budí sluníčko nebo třeba opravují písničku. Poslechněte si jejich zážitky a seznamte se s jejich paničkou, malou holčičkou Aninkou. 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Čte: Zuzana Slavíková
Autor: Arnošt Vít
Režie: Yvona Žertová
Natočeno v roce 2010. 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Arnošt Vít
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas