Hry a četba17. května  2017 v 19:45  

Arnošt Vít: Balík a Brundibára (3/7)

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek Hajaja - Foto:  pixabay.com

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek HajajaFoto:  pixabay.com

Hurá na kanáry! Poslouchejte do středy 24. května 2017.

Byli jste někdy na Kanárských ostrovech? Právě tam odjela Aninka se svými rodiči na dovolenou. Vše bylo krásné, moře teplé, ale Aninka byla stejně smutná - bylo jí líto, že nikde neviděla žádné kanárky! Krátce potom, co se vrátila, ale Brundibára s Balíkem na kanárky museli uspořádat hon! Jak tohle dopadlo? 

Pejsek Balík a kočička Brundibára jsou velcí kamarádi, kteří si spolu užijí spoustu zábavy a dobrodružství: hledají poklad, honí kanáry, jezdí na dovolenou, budí sluníčko nebo třeba opravují písničku. Poslechněte si jejich zážitky a seznamte se s jejich paničkou, malou holčičkou Aninkou. 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Čte: Zuzana Slavíková
Autor: Arnošt Vít
Režie: Yvona Žertová
Natočeno v roce 2010. 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Arnošt Vít
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas