Hry a četba18. května  2017 v 19:45  

Arnošt Vít: Balík a Brundibára (4/7)

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek Hajaja - Foto:  pixabay.com

Balík je jezevčík, tedy pes. Brundibára je kočka. A o těch dvou vám bude celý týden vyprávět rozhlasový skřítek HajajaFoto:  pixabay.com

Jak opravili písničku. Poslouchejte do čtvrtka 25. května 2017.

V pohádce na dobrou noc zazní opravená písnička, ve které se zpívá samozřejmě jak o psovi, tak i o kočce. Malá holčička Aninka totiž tuze ráda hrála na piano, zatímco Balík s Brundibárou leželi na zemi a pozorně poslouchali. Balík najednou zjistil, že umí zpívat! Proč pejsci vyjí na úplněk? Kolik písniček Balík zná? 

Pejsek Balík a kočička Brundibára jsou velcí kamarádi, kteří si spolu užijí spoustu zábavy a dobrodružství: hledají poklad, honí kanáry, jezdí na dovolenou, budí sluníčko nebo třeba opravují písničku. Poslechněte si jejich zážitky a seznamte se s jejich paničkou, malou holčičkou Aninkou. 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Čte: Zuzana Slavíková
Autor: Arnošt Vít
Režie: Yvona Žertová
Natočeno v roce 2010. 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Arnošt Vít
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace