Hry a četba6. června  2018 v 19:45  

Hana Lehečková: Vesmírné putování komety Julie (6/10)

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa Julie - Foto: Fotobanka Pixabay

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa JulieFoto: Fotobanka Pixabay

Kometa má talent. Hajaju čte živě Petr Lněnička. Poslouchejte do středy 13. června 2018.

Julie se byla podívat na soutěži Kometa má talent, když tu se vzali, kde se vzali, náhle se mezi publikem vyrojili BAHŇÁCI. Tak se ve vesmíru říká hromadám bahna, které se živí tím, že vysávají vše krásné a dobré, co potkají! Bahňáci se valili se přímo na pódium ke třem krásným talentovaným kometám, které pro ně představovaly přímo gurmánskou pochoutku. Co porazí bláto, tu největší špínu a smrad? 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Kometa Julie putuje napříč galaxiemi už tisíce let a zažívá na svých cestách věci možné i nemožné, potkává bytosti skutečné i neskutečné a zakouší příběhy doslova nadpozemské. Dobrodružné příběhy ze všech koutů vesmírů čte živě desítka českých herců a hereček. 

Čte: Petr Lněnička
Dramaturgie: Lenka Veverková 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Hana Lehečková
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas