Hry a četba7. června  2018 v 19:45  

Hana Lehečková: Vesmírné putování komety Julie (7/10)

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa Julie - Foto: Fotobanka Pixabay

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa JulieFoto: Fotobanka Pixabay

Kometa Můrie. Hajaju čte živě Evellyn Pacoláková. Poslouchejte do čtvrtka 14. června 2018.

Víte, co je to paralelní vesmír? Tak se říká vesmíru, který se nachází v jiné dimenzi. Nevidíme ho, ale přesto vedle nás někde existuje. Je to takový náš soused za zdí. Spousta věcí je tam stejných jako u nás, ale některé jsou úplně, ale úplně jiné... Právě do něj se kometa Julie dostala a potkala v něm své zlé dvojče - kometu Můrii! Jak si s ní rozuměla?  

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Kometa Julie putuje napříč galaxiemi už tisíce let a zažívá na svých cestách věci možné i nemožné, potkává bytosti skutečné i neskutečné a zakouší příběhy doslova nadpozemské. Dobrodružné příběhy ze všech koutů vesmírů čte živě desítka českých herců a hereček. 

Čte: Evellyn Pacoláková
Dramaturgie: Lenka Veverková 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Hana Lehečková
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas