Hry a četba8. června  2018 v 19:45  

Hana Lehečková: Vesmírné putování komety Julie (8/10)

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa Julie - Foto: Fotobanka Pixabay

Všimli jste si někdy v noci na obloze takového malého, ale jasného světýlka? Svítí úplně vzadu, v tom nejzazším rohu vesmíru. Už ho vidíte? To je kometa JulieFoto: Fotobanka Pixabay

Velký umělec. Hajaju čte živě Petr Vacek. Poslouchejte do pátku 15. června 2018.

Jednoho dne se kometa Julie zaletěla podívat na věhlasného umělce, kterému se říkalo MISTR. Tisíce let tvaroval vlastní galaxii v jedno velké umělecké dílo,avšak stále nebyl spokojen se svými výsledky. Julie jej však přesvědčí, že opravdu dokonalé dílo už stvořil a nic lepšího se mu nikdy nepodaří. Jak se jí to povede? O tom vám bude vyprávět Hajaja. 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Kometa Julie putuje napříč galaxiemi už tisíce let a zažívá na svých cestách věci možné i nemožné, potkává bytosti skutečné i neskutečné a zakouší příběhy doslova nadpozemské. Dobrodružné příběhy ze všech koutů vesmírů čte živě desítka českých herců a hereček. 

Čte: Petr Vacek
Dramaturgie: Lenka Veverková 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Hana Lehečková
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas