Hry a četba20. září  2017 v 19:45  

Iva Gecková: Čertí babička (3/7)

Když se čertí babička rozzlobí... Ajajaj! To vám lítají hromy a blesky, peklo se otřásá v základech a i Lucifer se radši schová za svůj pekelný trůn! - Foto:  Freepik

Když se čertí babička rozzlobí... Ajajaj! To vám lítají hromy a blesky, peklo se otřásá v základech a i Lucifer se radši schová za svůj pekelný trůn!Foto:  Freepik

Čertí zákony. Hajaju poslouchejte do středy 27. září 2017.

Kdo by to byl řekl, že Lucifer neumí počítat a potřebuje doučování! Ještěže hoČertí babička přijala do své třídy a trpělivě ho učí! Dnes si ale čerti místo počítání zopakují pekelná pravidla! Kolik jich je? A jak zní čertí hymna? Chtěly byste, děti, chodit do pekelné školy? 

Pojďte s námi do pekla! Ale nebojte se! Tohle peklo je speciální. Má totiž svou Čertí babičku, která peče výborné koláče, učí v pekelné škole, léčí čertům všechny neduhy a tak nějak zajišťuje chod celého pekla. Ale není to žádná vetchá stařenka. Kdepak! Ta naše má síly a elánu za sto čertů, stihne naráz deset věcí a běda, když se rozzlobí. To potom lítají hromy a blesky. 

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Čte: Alena Vránová
Napsala: Iva Gecková
Dramaturgie: Lenka Veverková
Režie: Yvona Žertová
Natočeno v roce 2017. Premiéra. 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Iva Gecková
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas