Hry a četba4. října  2017 v 19:45  

Pohádky Aloise Mikulky (3/7)

Pohádky pro vás tentokrát Hajaja vybral z knížek brněnského malíře, básníka a spisovatele Aloise Mikulky Dvanáct usmívajících se Ježibab a Houpací pohádky - Foto: Elena Horálková

Pohádky pro vás tentokrát Hajaja vybral z knížek brněnského malíře, básníka a spisovatele Aloise Mikulky Dvanáct usmívajících se Ježibab a Houpací pohádkyFoto: Elena Horálková

Houpací pohádka. Hajaju poslouchejte do středy 11. října 2017.

Jak vytrhnout velrybě stoličku, ví dnes každé malé dítě. Ale co si mají doktoři počít s nemocnou velrybou, kterou bolí břicho? Odpověď se dozvíte ve středeční pohádce skřítka Hajaji, kterou jsme pro vás vybrali z knížky brněnského malíře, básníka a spisovatele Aloise Mikulky "Houpací pohádky". 

Jestlipak víte, že existuje mořská mateřská školka... A už jste někdy slyšeli o vlakožroutovi ohavném? Že ne? Tak to si musíte poslechnout pohádky na dobrou noc rozhlasového skřítka Hajaji. Jsou z knížek brněnského malíře a spisovatele Aloise Mikulky. Tak si tiše sedněte a dobře poslouchejte.   

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Čte: Pavel Kikinčuk
Autor
: Alois Mikulka
Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková
Režie: Miroslav Buriánek
Natočeno v roce 2013. 

Čtěte také: Další dostupné Hry a četby na Dvojce

Autor:  Alois Mikulka
Pořad: Hajaja  |  Stanice: ČRo Dvojka
Čas vysílání: pondělí-neděle 19:45  |  Délka pořadu: do 10 minut  
 

Dál připravujeme

Kdy vysíláme

K poslechu na jiných stanicích

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas