Výlety s Dvojkou

Výlety s Dvojkou - Foto:  Český rozhlas

Výlety s DvojkouFoto:  Český rozhlas

S mikrofonem vyrážíme do všech koutů naší země, kde se děje něco zajímavého. Na atraktivní veletrh, festival, sportovní klání, výstavu nebo třeba na setkání zajímavých lidí, tam všude narazíte i na náš fialový stan. A ojediněle se zatouláme i do zahraničí.

Neváhejte a zastavte se u nás. Odpovíme vám na to, co vás zajímá o vysílání, můžete vyhrát zajímavé ceny v soutěžích nebo se setkat se s osobnostmi, které jsou našimi hosty. 

Připravují:
Václav Žmolík (moderátor)
Světlana Lavičková (moderátorka) 

Kde nás můžete další sobotu potkat? 

Chcete, abychom přijeli právě k vám?
Je to snadné. Stačí, když nám poskytnete prostor pro propagační stan a jeho příslušenství na místě, kde se pohybuje větší množství lidí, kde nebudeme rušeni příliš hlasitou hudbou a kde naopak nebudeme rušit my reprodukcí našeho vysílání či ozvučením probíhající akce, jako jsou soutěže, rozhovory atd.
Napiště nám

Naoplátku vám nabízíme:
Plnohodnotný program prezentačního stanu Výletů, který nemůže nikdo jiný poskytnout. Ale hlavně pomůžeme s propagací akce. Týden dopředu informujeme o tom, co se chystá, nabízíme zajímavosti o akci ve vysílání, zveme její protagonisty do studia v Praze. Ze samotné akce v místě pak děláme živé vstupy a stěžejní je hodinové živé vysílání přímo z místa od našeho stanu. Pozvánku uvádíme i na webových stránkách Výletů, kde mohou posluchači najít i zajímavé fotografie po akci. 

Historie:
První Výlet s Dvojkou se konal v roce 2004 s moderátorskou dvojicí Pavel Kudrna a Jiří Kokmotos. Projekt byl oceněn Grand Prix aneb Cenou ministra pro místní rozvoj. Postupně se vydal i za hranice ČR. Od roku 2011 najdete audiozáznamy ke stažení v Archivu pořadů

Dvojka na cestách. Vydejte se s Václavem Žmolíkem a Světlanou Lavičkovou na Výlety s Dvojkou - Foto: Khalil Baalbaki

Čtěte také: Články a fotografie ke starším dílům pořadu. Od června 2015 neaktualizujeme

Sledujte nás

Příběhy posluchačů

Další nabídka

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas